Profesjonalna strona internetowa to, Twój certyfikat na dobrą reklamę, by osiągnąć zamierzony cel!

Oferta

Oferta


Kim jestem

Nazywam się Paweł Srebrny i mieszkam w Ostrołęce od 2009 roku zajmuje się tworzeniem stron internetowych, przez ten czas nauczyłem się kilku języków i zamierzam dać efekt moich umiejętności. Wykorzystaj to i napisz już teraz co mógłbym dla Ciebie zrobić.


Graficzny layout strony

Przed samym procesem tworzenia strony internetowej, tworze jej graficzną wersję w photoshopie (nie jest to 100%-owe odbicie gotowej strony w przeglądarce) po omówieniu struktóry z klientem zaczynam pracę nad layoutem po czym przedstawiam klientowi graficzną reprezentację i omawiamy ewentualne poprawki.


Tworzenie strony internetowej czyli osadzanie gotowego layoutu w HTML lub Flash

Poza samym odwzorowaniem prezentacji graficznej strony zwracam szczególną uwagę na to aby strona była zgodna ze specyfikacją w3c oraz na to aby jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach było prostsze.


Pomoc w wyborze i kupnie domeny lub/i hostingu

W zależności od klienta mogę postawić stronę na własnym serwerze, tylko klient traci wtedy samodzielne panowanie nad jej treścią ponieważ każda zmiana wymaga mojego wkładu. Pomagam też wybrać odpowiedni hosting oraz domenę aby strona zaistniała w sieci.


Pozycjonowanie strony internetowej

Jeśli boisz się że Twoja strona będzie siedziała w internecie i nikt jej nie odnajdzie, to Twoje zmartwienia są niepotrzebne w sam zajmę się pozycjonowaniem strony a także pozwole na śledzenie wyników odwiedzalności strony.